Tokajska Vinna Cesta

Tokajska Vinna Cesta

Przykładowy opis zdjęcia
polecane wydarzenia
Wszystkie wizyty: 5535414
zmień rozmiar czcionki A A A
Szlak kredą pisany po atrakcjach ziemi chełmskiejFlower

Szlak Kredą Pisany – po atrakcjach ziemi chełmskiej łączy atrakcje turystyczne powiatu chełmskiego i miasta Chełm. Trasy wytyczono tak, aby turysta w ciągu trzech kolejnych dni (jedna trasa–odsłona na jeden dzień) poznał atrakcje turystyczne powiatu chełmskiego i Chełma.

Początek i koniec każdej odsłony znajduje się w Chełmie, co umożliwia zaplanowanie kilkudniowego zwiedzania z każdorazowym powrotem do miejsca noclegu w mieście. Jeden dzień warto zarezerwować na zwiedzanie Chełma, miasta bogatego w tradycje historyczne i kulturalne. Turysta samodzielnie planuje kierunek podróżowania po ziemi chełmskiej. Szlak prowadzi drogami powiatowymi, wojewódzkimi, krajowymi oraz umożliwia pokonanie części trasy rowerem, konno lub kajakiem. Dłuższe odcinki można przebyć, korzystając z komunikacji miejskiej lub podmiejskiej.

Szlak Kredą Pisany – po atrakcjach ziemi chełmskiej został wytyczony w ramach „Planu rozwoju turystyki i współpracy międzyregionalnej powiatu chełmskiego i miasta Chełm” zrealizowanego w projekcie pt. „Współpraca międzyregionalna powiatu chełmskiego i miasta Chełm szansą rozwoju turystyki ziemi chełmskiej jako atrakcji wschodniej granicy Unii Europejskiej”.

plan rozwoju przewodnik po szlaku

img

04

02-11

Kalendarz imprez kulturalno-sportowych 2011 w...

Nie wiesz jak spędzić wolny czas? Chcesz wziąć udział w ciekawym wydarzeniu artystycznym, konkursie, rajdzie rowerowym czy festynie? Sprawdź jakie imprezy kulturalno-sportowe przygotowały gminy i powiat chełmski na 2011 rok i wybierz coś dla siebie.

» czytaj więcej

10

12-10

Dodawanie i aktualizowanie informacji o...

Zapraszamy Państwa do współtworzenia z nami sekcji Informator. Aby dodać lub zaktualizować dane dotyczące noclegów, wypożyczalni sprzętu turystycznego czy też informacji o twórcach ludowych lub zaznaczyć obiekt turystyczny na mapie Szlaku wystarczy wypełnić wizytówkę lub formularz kontaktowy.

» czytaj więcej

26

10-10

Podsumowanie projektu współpracy...

Szlak kredą pisany – po atrakcjach ziemi chełmskiej, czyli kluczowy produkt turystyczny powiatu chełmskiego i miasta Chełm to efekt rocznej współpracy urzędników Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta Chełm i Słowaków z Trebiszowa w ramach projektu „Współpraca międzyregionalna powiatu chełmskiego i miasta Chełm szansą rozwoju turystyki ziemi chełmskiej jako atrakcji wschodniej granicy Unii Europejskiej”. Podsumowanie projektu i jego uroczyste zakończenie odbyło się 22 października br. na konferencji zorganizowanej w Starostwie Powiatowym w Chełmie.

» czytaj więcej

11

10-10

Konferencja podsumowująca projekt

W piątek 22 października 2010 r. o godz. 10 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chełmie odbędzie się konferencja podsumowująca projekt pn. "Wspólpraca międzyregionalna powiatu chełmskiego i miasta Chełm szansą rozwoju turystyki ziemi chełmskiej jako atrakcji wschodniej granicy Unii Europejskiej"

» czytaj więcej

Logo Powiatu Chełmskiego

Logo Miasta Chełm

Logo Miasta Trebisov