zmień rozmiar czcionki A A A









img

04

02-11

Kalendarz imprez kulturalno-sportowych 2011 w...

Nie wiesz jak spędzić wolny czas? Chcesz wziąć udział w ciekawym wydarzeniu artystycznym, konkursie, rajdzie rowerowym czy festynie? Sprawdź jakie imprezy kulturalno-sportowe przygotowały gminy i powiat chełmski na 2011 rok i wybierz coś dla siebie.

» czytaj więcej

10

12-10

Dodawanie i aktualizowanie informacji o...

Zapraszamy Państwa do współtworzenia z nami sekcji Informator. Aby dodać lub zaktualizować dane dotyczące noclegów, wypożyczalni sprzętu turystycznego czy też informacji o twórcach ludowych lub zaznaczyć obiekt turystyczny na mapie Szlaku wystarczy wypełnić wizytówkę lub formularz kontaktowy.

» czytaj więcej

26

10-10

Podsumowanie projektu współpracy...

Szlak kredą pisany – po atrakcjach ziemi chełmskiej, czyli kluczowy produkt turystyczny powiatu chełmskiego i miasta Chełm to efekt rocznej współpracy urzędników Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta Chełm i Słowaków z Trebiszowa w ramach projektu „Współpraca międzyregionalna powiatu chełmskiego i miasta Chełm szansą rozwoju turystyki ziemi chełmskiej jako atrakcji wschodniej granicy Unii Europejskiej”. Podsumowanie projektu i jego uroczyste zakończenie odbyło się 22 października br. na konferencji zorganizowanej w Starostwie Powiatowym w Chełmie.

» czytaj więcej

11

10-10

Konferencja podsumowująca projekt

W piątek 22 października 2010 r. o godz. 10 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Chełmie odbędzie się konferencja podsumowująca projekt pn. "Wspólpraca międzyregionalna powiatu chełmskiego i miasta Chełm szansą rozwoju turystyki ziemi chełmskiej jako atrakcji wschodniej granicy Unii Europejskiej"

» czytaj więcej

Logo Powiatu Chełmskiego

Logo Miasta Chełm

Logo Miasta Trebisov